آرزوی گل

 
نویسنده : آسمان - ساعت ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٢/۱
 

سلام دوستان عزیز:

ماه اردیبهشت آغاز شد و بیست روز دیگه سالروز تولدمه...

منتظر پیامهای زیباتونم...

اهل فال و طالع بيني هستيد؟ اگر فكر مي كنيد كل اين حرف ها مزخرف است و به هيچ جا بند نيست، اشتباه مي كنيد (همچنين اگر فكر كنيد كل اين حرف ها حقيقت دارد و به همه جا بند است). كافي است خصوصيات افراد متولد ماه هاي مختلف را بخوانيد و با خودتان و دور و بري ها مقايسه كنيد تا بفهميد خيلي راحت هم نمي شود سوت زد و از كنار مسأله گذشت.

 

فروردين(بره)

هدایایی در راه دارید .مقداری پول به دست شما می رسد.برای پیشرفت راه تازه ای پیش پایتان باز خواهد شد.احساس مطبوعی از خوشبختی را تجربه خواهید کرد. یکی از دوستان قدیمی درباره موضوع مهمی با شما به گفتگو خواهد پرداخت. هرگونه پشنهادی را که درباره اش تجربه ای ندارید مورد تردید و بررسی قرار دهید. به زودی از مهمانانی عزیز باید پذیرایی کنید.
 

ارديبهشت(گاو)

یک موضوع که برایتان اهمیت خاصی دارد به نتیجه دلخواه نزدیک میشود.منتظر یک شادمانی و یا یک خبر خوش باشید.موجباتی برای ترقی کارتان فراهم می آید. یکی از اقدامات شما در گذشته به نتیجه می رسد. یکی از راه دور به دیدار شما خواهد آمد و خبرهای خوبی خواهد آورد. خبر شگفتی آوری خواهید شنید.بعضی شرایط در امور شغلی مطابق میلتان تغییر خواهد کرد.
 

خرداد(دو پيکر)

اگر این روزها حواستان را به طور دقیق جمع نکنید، خیلی زود پشیمان خواهید شد، چون یک اشتباهکاری بزرگ در پیش دارید، اما امکان گذشتن از کنار آن فراهم است.خودتان را برای شرکت در یک مجلس جشن مانند آماده کنید. خبرهای خوبی در خانواده خود و یا خانواده ای نزدیک به خود خواهید شنید . شرایط دلخواه برای گسترش کارتان و با بهره برداری از بعضی کارهایتان فراهم می آید.
 

تير(خرچنگ)

همین روزهاست که ستاره بخت و اقبالتان شروع به درخشیدن خواهد کرد و یکی از برنامه ها و یا آرزوهایتان تحقق می یابد.بیهوده از بعضی بدبیاری هایی که پیش آمده دلسرد نشوید. امید به آینده می تواند انرژی تازه ای برای کسب موقعیت های تازه به شما بدهد. بنابراین چرا باید زانوی غم در بغل بگیرید و خود را آدم بدشانسی بدانید؟ با رسیدن به یک خبر یا یک مکالمه تلفنی روحیه تازه ای خواهید یافت.
 

مرداد(شير)

یک خوشبختی غیرمنتظره انتظار شما را می کشد.بنابراین سعی کنید اعتماد به نفس شما و اطمینانی که به توانایی و تجربه خود دارید ، دچار تزلزل و خللی نشود. یکی متوجه شایستگی های شما خواهد شد. احساس حسادت و بدبینی شما نسبت به یکی از نزدیکان جز آزاردادن به خودتان هیچ نتیجه ای ندارد. عینک تیره و تار بدبینی را از مقابل چشمانتان بردارید تا دنیا را با همه رنگ هایش ببینید.
 

شهريور(خوشه)

به زودی دیدار عزیزی که مدت ها در انتظارش بودید، فراهم می آید.برای یک ملاقات مهم به مسافرتی دعوت می شوید.همای بخت واقبال همراه شماست. سعی کنید بعضی فرصت های کوچک را بی اهمیت ندانید چون ممکن است بعدأ دردسرساز شوند، اما در وضعیت های اولیه به آسانی قابل حل هستند، پس با سهل انگاری اجازه ندهید که کهنه شوند.
 

مهر(ترازو)

بالاخره موفق خواهید شد با شخص مورد نظر به گفتگویی امیدبخش بپردازید.آن وقت چشم انداز زیبا و الوانی در مقابل چشمان شما گشوده خواهد شد. همین روزها خیالتان از بابت یک اختلاف و یا مشکل که فکرتان را به خود مشغول کرده بود، راحت خواهد شد.مواظب بعضی خرج کردن های خود باشید تا توان دخل و خرجتان به هم نخورد. در مقابل بعضی ناملایمات از خود صبوری نشان دهید تا منظورتان برآورده شود.
 

آبان(کژدم)

یک وسوسه مدتی است شما را هم فریفته خود کرده و هم به طور آزاردهنده ای رهایتان نمی کند. قبل از شروع هر کاری که در آن تجربه ای ندارید، نظرخواهی از دیگران و مشورت با بزرگان باتجربه خانواده برای شما رهگشا خواهد بود.تعهداتی به عهده شما گذاشته میشود و یا پای قراردادی را باید امضاء کنید. از جایی که انتظارش را ندارید کمک مالی به شما می رسد.
 

آذر(کمان)

این روزها غمی مبهم بر دلتان چنگ می زند و خود را درگیر یک نگرانی ناشناخته احساس می کنید.این احساس بدون علت نیست با کمی کنجکاوی می توانید منشا آن را بیابید به چاره جویی بپردازید.برای رهایی بهتر است خود را در اختیار نومیدی و اوهام قرار ندهید. خیلی زود این وضعیت جای خود را به یک خوشحالی بزرگ خواهد داد. کمک های مالی که در انتظارش بودید، فراهم می آید.خبر خوبی همین روزها خواهید شنید.
 

دي(بز)

در برخورد با بعضی جریان های مخالف با نظر شما ، از خود ملایمت و صبوری نشان دهید، چون هرگونه واکنش تند به ضرر شما تمام خواهد شد.یک کار اداری و یا یک قرارداد به مشکلاتی بر می خورد و از جریان می افتد.در برخورد با ناملایمات بیهوده دیگران را مقصر ندانید و عمل و عکس العمل های خود را مورد سنجش قرار دهید. سعی کنید بعضی اشتباهات صورت گرفته در گذشته را برطرف کنید.
 

بهمن(دلو)

آنچه که در گذشته اتفاق افتاده جزو امور گذشته است و سرزنش کردن خود به خاطر گذشته، تغییری در وضعیت کنونی شما به وجود نمی آورد.هر روز از زندگی روز تازه ای و یا فرصت های تازه تری است. سعی کنید از گذشته تجربه بگیرید و آینده را پی ریزی کنید.برنامه ای برای سفر به دوردست ها دارید، اما مواظب باشید که پل های پشت سرتان را تخریب نکنید. نگرانی شما از بابت سلامتی یکی از نزدیکان برطرف می شود.
 

اسفند(ماهي)

دیدار یک شخص مهم و یا یک دوست فداکار موجب رضایت خاطر شما خواهد شد.بدگمانی شما نسبت به کسی و یا موضوعی برطرف میشود.از قدیم گفته اند آفتاب هیچ وقت برای همیشه زیر ابر پنهان نخواهد ماند . از نظر مالی موقعیت رضایت بخشی به دست می آورید.در اواخر هفته به خاطر مسئله ای و یا سهل انگاری یکی از نزدیکان دچار دردسر و یا خشم و عصبیت خواهید شد.
 

************ *****


مشخصات متولدين ارديبهشت

خيلي قانع ، صبور و آرام ، پرتحمّل ، عاشق مالكيّت ، حسود ، متعصّب ، اهل اعتدال ، با محبّت ، خيلي قوي و سالم ، عاشق عطر و بوي طبيعي ، از تجارب گذشته الهام مي‌گيرد ، واقعاْ وفادار ، مخالف افراط ، ‎‎‎با سليقه ، خوشگل‌پسند ، پول‌دوست ، هميشه راضي ، مصمّم ، پركار ، سخاوتمند ، مؤقّر و سنگين ، فقط در مقابل حرف آرام رام مي‌شود ، اهل ماديّات ، دنبال زندگي شيرين ، مادّي‌گرا و سودجو ، به‌هر كاري صورت واقعي مي‌دهد ، مخالف خشونت ، با ثبات و پايدار ، عاشق صلح و آرامش ، صادق ، مال جمع كن ، اهل هنر ، مخالف درگيري ، اگر عصباني شود طوفان بپا مي‌كند ، مستعد كشاورزي ، هركاري را به پايان مي‌رساند ، رئيس فعّال و لايق ، با همه كنار مي آيد ، خود سر ، نجيب، عاشق خانه و خانواده ، عاشق طبيعت ، عاشق رفتار ملايم ، كمك رسان ، داراي قلبي بزرگ ، با صفا ، مسلّط به نفس ، داراي عزّت نفس ، عاشق گل و زيبائي ، بي تفاوت نسبت به دشمنان ، ميانه رو ، رفيق و دوست بسيار شيرين ،شيك پوش ، علاقه‌مند به موسيقي ، قدر شناس ، مخالف عجله ، داراي تحمّل زياد ، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد .


مرد متولد
ارديبهشت

دير ناراحت مي‌شود اما اگر ناراحت شود دنيا را به‌هم ميريزد. زن شوخ، سياستمدار، مطيع و خانه‌دار را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است ولي اصلا رويائي نيست. زود رنج و بد خشم است اما هرگز از خانه‌اش قهر نمي‌كند. دست و دلباز اما حسابگر است و علاقه‌مند است پسر داشته باشد.
 


زن متولد
ارديبهشت

طبيعت را دوست دارد. مادري سخت‌گير، همسري فداكار و كمك دهنده، عاشق موسيقي و ساز و آواز است. از بسياري جهات نمك رندگي محسوب مي‌شود. دغلباز و ناپاك و اهل فلسفه بافي نيست. در عشق بي‌پرواست. در شيك‌پوشي طرفدار سادگي است، مخالف شتابزدگي است و يك رگ لجبازي دار
 

 


 

 

اگر شما هم مطلبي در مورد فال، ستاره‌شناسي يا طالع‌بيني داريد به آدرس
holo202000@yahoo. com بفرستيد.