آرزوی گل

درختان
نویسنده : آسمان - ساعت ٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٢/۱۸
 

درختان

بر اساس تاریخ تولدتان درخت مورد نظر را انتخاب کنید و در لیست پایین آن را پیدا نموده و خصوصیات اخلاقی خود را مشاهده کنید. 

تاریخ تولددرخت مربوطهتاریخ تولددرخت مربوطه
۲۴تیر تا ۳مرداددرخت نارون۲۲دی تا ۴ بهمندرخت نارون
۴ تا ۱۳ مرداددرخت سرو۵ تا ۱۴ بهمندرخت سرو
۱۴ تا ۲۲ مرداددرخت سپیدار۱۵ تا ۱۹ بهمندرخت سپیدار
۲۳ مرداد تا ۱ شهریوردرخت سدر۲۰ تا ۲۹ بهمندرخت سدر
۲ تا ۱۱ شهریوردرخت کاج۳۰ بهمن تا ۹ اسفنددرخت کاج
۱۲ تا ۲۱ شهریوردرخت بید مجنون۱۰ تا ۱۹ اسفنددرخت بید مجنون
۲۲ تا ۳۱ شهریوردرخت لیمو ترش۲۰ تا ۲۹ اسفنددرخت لیمو ترش
۱ مهردرخت زیتون۱ فروردیندرخت بلوط
۲ تا ۱۱ مهردرخت فندق۲ تا ۱۱ فروردیندرخت فندق
۱۲ تا ۲۱ مهردرخت سماق کوهی۱۲ تا ۲۱ فروردیندرخت سماق کوهی
۲۲ مهر تا ۱ آباندرخت افرا۲۲ تا ۳۱ فروردیندرخت افرا
۲ تا ۲۰ آباندرخت گردو۱ تا ۱۰ اردیبهشتدرخت گردو
۲۱ تا ۳۰ آباندرخت شاه بلوط۱۱ تا ۲۴ اردیبهشتدرخت سپیدار
۱ تا ۱۰ آذردرخت زبان گنجشک۲۵ اردیبهشت تا ۳ خرداددرخت شاه بلوط
۱۱ تا ۲۰ آذردرخت آلش۴ تا ۱۳ خرداددرخت زبان گنجشک
۲۱ تا ۳۰ آذردرخت انجیر۱۴ تا ۲۳ خرداددرخت آلش
۱ دیدرخت راش۲۴ خرداد تا ۲ تیردرخت انجیر
۲ تا ۱۰ دیدرخت سیب۳ تیردرخت توس
۱۱ تا ۲۱ دیدرخت صنوبر۴ تا ۱۳ تیر/۱۴ تا ۲۳ تیردرخت سیب/درخت صنوبر

درخت افرا ( مستقل) : یک فرد معمولی نیست.آنها پر از تخیل و ابتکارند ولی در عین حال خجالتی و محتاط و کم حرف میباشند.این گروه دارای اعتماد به نفس بالایی هستند.آنها تشنه تجربیات جدیدند.بعضی اوقات تعصبی میشوند.افراد این دسته دارای پیچدگی های فراوان بوده و از نعمت حافظه خوب بر خوردارند.آنها میخواهند همواره تاثیر گذار باشند.

درخت لیمو ترش (دو دل) : آن چرا زندگی برایش مقرر ساخته خونسردانه میپذیرد.از جنگیدن استرس و رنج کشیدن بیزار است و از تنبلی و بطالت خوشش نمی آید.این گروه اغلب ملایم و دل رحم بوده و بسیار وفادار هستند.این افراد با استعدا بوده ولی از پشتکار کمی برخوردارند برای همین کمتر استعدا خود را به شکوفایی میرسانند

درخت سپیدار ( بلاتکلیف ) : بسیار اهل تجمل به نظر میرسند.خیلی اعتماد به نفس ندارند ولی وقتی لازم باشد از خود جرات نشان میدهند.آنها طالب محیطی گرم هستند و در انتخاب خود بسیار وسواس دارند.این گروه دارای طبعی هنرمندانه هستند و گرایشی به سمت فلسفه دارند.آنها در هر موقعیتی قابل اعتمادند و روابط را بسیار جدی میگیرند

درخت سدر ( صمیمی ) : زیبا هستند و میدانند چگونه با محیط سازگار شوند.به تجملات علاقه دارند و از سلامتی خوبی برخوردارند.خجالتی نیستند و غالبا دیگران را کمتر از خود میبینند و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند و همواره منتظر یک عشق واقعی اند و قادرند سریع تصمیم بگیرند.

درخت شاه بلوط ( صادق ) : این گروه سیاستمدارانی مادر زادند.دارای توان بالا در قضاوت بوده و علاقه مند به تاثیر گذاری بر روی دیگران میباشند.اغلب فکر میکنند که دیگران آنها را درک نمیکنند.آنها فقط یک بار عاشق میشوند.

درخت زیتون (خردمند) : عاشق خورشید و گرما هستند.آنها افرادی معقول و متعادل بوده که از پر خاش و خشونت دوری میکنند.بردبارند و بشاش و در صحنه های زندگی بسیار خونسرد رفتار میکنند.این گروه بسیار حساس اند و اصلا حسود نیستند.آنها عاشق خواندن هستند.

درخت بید مجنون (مالیخولیایی) : زیبا جذاب و بسیار وابسته به حس تلقین هستند.از هرچیز زیبا خوششان می آید.عاشق سفر بوده و میتوانند تحت تاثیر قرار گیرند.آنها صادق خیالباف و بی قرارند ولی در عین حال پر توقع و دارای بصیرتی بالا هستند.اغلب شریکی محکم پیدا میکنند.

درخت توس (الهام پذیر) : با نشاط و خوش پوش مهربان و در عین حال متظاهر.افراط در هیچ کاری را دوست ندارند.از ابتذال متنفرند و زندگی در طبیعت و آرامش را دوست دارند.خیلی احساساتی نیستند.کمی بلند پرواز و پر از قوه تخیل میباشند.و از وجودی آرام و راضی کننده سود میبرند.

درخت فندق (غیر عادی) : دلربا بی صبر و بسیار فهیم هستند.مبارزی فعال برای جنبش های اجتماعی هستند.کمی دم دمی مزاج اند.این افراد در قضاوت بسیار دقیق عمل میکنند.

درخت صنوبر (مرموز) : دارای سلیقه ای غیر عادی و خوب و تا حدی خودخواهانه هستند.این افراد با نزدیکان خود مدارا میکنند و متواضع و فروتن می باشند.این افراد خلاق بوده و دوستان فراوان و بلند پروازی دارند.این دسته از مردم بسیار قابل اعتمادند.

درخت سرو (باوفا) : قوی عضلانی سازگار و قانع به آنچه که زندگی به آنها میدهد.خوشبین بوده و بسیار علاقه مند به پول و دانش هستند و از تنهایی متنفرند.بسیار مهربان هستند ولی گاهی سریع خشمگین میشوند.

درخت سیب (عاشق) : این افراد فریبنده جذاب و سراسر پر از انرژی مثبت هستند.اهل خوش و بش حادثه جو حساس و همیشه عاشق اند.دوست دارند عاشق باشند و همیشه عاشقشان باشند.با وفا هستند.پر محبت بسیار بخشنده و پر استعداد و اصولا برای امروز زندگی میکنند.آنها فیلسوفانی هستند با فکر آزاد که قوه تخیل بسیار بالایی دارند.

درخت زبان گنجشک (بلند پرواز) : پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب هستند.این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل میکنند.پافشار در هر کاری از خصوصیات آنهاست.از انتظار واهمه ای ندارند.جاه طلب و باهوش و پراستعداد و علاقه مند به بازی با سرنوشت می باشند.بسیار قابل اعتماد و درستکارند.آنها در عاشقی محتاطند و بعضی اوقات مغزشان بر قلبشان حکمرانی میکند

درخت آلش (خوش سلیقه) : دارای زیبایی آرامش بخش بوده وهمواره نگران وضع ظاهر خود میباشند.خوش سلیقه بوده و تا جایی که امکان دارد به خود سخت نمیگیرند.همواره یک زندگی منظم و معقول را هدایت می کنند.این گروه همیشه به دنبال مهربانی و آگاهی در یک شریک احساساتی اند.افراد این دسته بسیار با وجدان هستند.

درخت سماق کوهی (احساساتی) :بسیار بشاش است.خودخواه نیست جنب و جوش و نا آرامی و پیچدگی ها را دوست دارد.هم وابسته هم مستقل است.سلیقه خوبی دارد و جزو هنرمندان احساساتی است.این افراد میتوانند شریک خوبی برای زندگی باشند ولی متاسفانه قدرت بخشش آنها بسیار کم است

درخت نارون (شریف) : دارای سرشتی مثبت بوده و با سلیقه لباس می پوشند.علاقه ای به بخشیدن خطا های دیگران ندارند.همواره بشاش اند.علاقه به رهبری دارند و دوست ندارند از کسی اطاعت کنند.شریکی صادق و مهربانند که دوست دارند برای دیگران تصمیم بگیرند.نجیب زاده و دست و دلباز هستند و طبع خوبی برای شوخی دارند.

درخت بلوط (شجاع) : طبعی قوی دارند.دلیر و نیرومند هستند و در کارها بسیار سخت گیر و مستقل عمل میکنند.حساس بوده و به تغییر علاقه ای ندارند.همیشه پایشان را روی زمین نگاه میدارند و اهل عمل اند.

درخت کاج (منحصر به فرد) : به شراکتهای موافق عشق میورزند.آنها میدانند که چگونه زندگی را راحت بگیرند.بسیار فعال و طبیعت گرا هستند.این گروه افرادی قابل اعتماد و اهل عملند که به سادگی عاشق میشوند ولس احساساتشان سریعا آن ها را میسوزاند و تا زمانی که ایده آل خود را نیابند همه چیز برای آنها نا امید کننده است.در روابط عاشقانه باید مراقب قلب ساده و صمیمی آنها بود که شکسته نشود

درخت گردو (پرشور) : سخت گیر عجیب و گاهی خود خواه میشوند .گاهی عکس العمل ها غیر منتظره دارند.افراد این گروه نجیب و دارای افقی گسترده میباشند و فی البداهه عمل میکنند.بلند پروازی آنها نا محدود است و کمتر انعطاف پذیرند.شریکی هستند که همواره مورد تحسین قرار میگیرند.کمی حسود و احساساتی هستند و هرگز اهل مصالحه نمی باشند.

درخت انجیر (حساس) : خیلی قوی و مستقل بوده و به تناقضات و حرفهای نامربوط میدان نمیدهند.زندگی خانواده و بچه ها رو دوست دارند.شوخ طبع بوده و به تنبلی و بطالت علاقه ای ندارند.این گروه دارای استعداد و هوش بالفطره هستند.

درخت راش (خلاق) : سلیقه خوب و قدرت سازماندهی بسیار بالایی در زندگی و شغل خود دارند.اغلب نگران وضعیت ظاهری خود هستند.آنها رهبران خوبی هستند که غالبا ریسکهای غیر ضروری انجام نمیدهند.این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم ورزش و ... بسیار علاقه مندند.

*************************************************